اخبار کوتاه

۴۷ نفر از مددجویان اردوگاه کاردرمانی قزوین موفق به اخذ گواهینامه مهارتهای اساسی زندگی شدند

 رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از صدور گواهینامه مهارتهای اساسی زندگی برای ۴۷ نفر ازمددجویان این مرکز خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:علی بابائی با اعلام این خبر گفت : ۴۷ نفر از مددجویان اردوگاه با شرکت در کارگاه مهارتهای اساسی زندگی ضمن طی نمودن مهارتهای یازده گانه ، موفق به اخذ گواهینامه شدند .

وی افزود : کارگاه مهارتهای اساسی زندگی به مدت دو ماه در حسینیه این مرکز برگزار گردید که مشارکت مددجویان در پیشبرد اهداف آموزشی آن از ویژگیهای برگزاری این کارگاه به شمار می رود .

بابائی ضمن بیان اهمیت استمرار آموزش مهارتهای اساسی برای مددجویان گفت : دستیابی به اهداف کلان سازمانی از جمله عدم ارتکاب مجدد جرم و کاهش جمعیت کیفری ، ریشه در برگزاری  کمی و کیفی این دست آموزشها دارد .

رئیس اردوگاه فراگیری این مهارتها را برای مددجویان ضروری دانست و برگزاری این آموزشها را با هدف یادگیری کاربردی برای آنان ، جزء جدایی ناپذیر برنامه های اردوگاه بر شمرد .

بابائی از ترغیب مددجویان به شرکت در آموزشهای گوناگون سخن گفت و ابراز امیدواری کرد با در نظر گرفتن تمهیدات لازم ، تعداد مددجویان شرکت کننده در دوره های آموزش مهارتهای اساسی زندگی که موفق به اخذ گواهینامه می گردند افزایش یابد .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*