اخبار کوتاه

۱۸ نفر از مددجویان اردوگاه کاردرمانی استان قزوین ادامه تحصیل می دهند.

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از ادامه تحصیل ۱۸ نفر از مددجویان این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ علی بابائی با اعلام این خبر گفت: ۱۸ نفر از مددجویان این مرکز جهت ادامه تحصیل به آموزش و پرورش شهرستان بویین زهرا معرفی شدند.

وی افزود: این مددجویان در مقاطع تحصیلی ابتدایی و دوره اول متوسطه تحصیل خواهند کرد که طی هماهنگی های صورت گرفته با آموزش و پرورش شهرستان بویین زهرا مقدمات ادامه تحصیل آنها فراهم شده است.

بابائی با اشاره به اهمیت ارتقاء سطح تحصیلات در کاهش جمعیت کیفری گفت: قالب مددجویان اردوگاه در پی ناآگاهی و تصمیماتی که حاکی از عدم شناخت کافی نسبت به ارتکاب اعمال مجرمانه محسوب می شود در دام مواد مخدر گرفتار شده اند . از اینرو ارتقاء سطح تحصیلات میتواند در بازگشت آنان به زندگی سالم  اجتماعی موثر باشد.

رییس اردوگاه ادامه داد: ایجاد زیرساخت های لازم در آگاه سازی و آموزش مددجویان از برنامه های مستمر این مرکز بوده و همکاری نهادهای آموزشی شهرستان بویین زهرا، دستیابی به این هدف را تسهیل نموده است.

بابائی در پی استقبال مددجویان و ثبت نام حداکثری آنان در دوره های تحصیلی آموزش و پرورش و توسعه برنامه های آموزشی و فرهنگی را به عنوان حلقه اصلی در بازگرداندن کرامت انسانی به مددجویان و خانواده آنان قلمداد نمود و عمل به دستورالعملهای سازمانی را در این حوزه متضمن حصول نتیجه و از اولویت های اردوگاه برشمرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*