اخبار کوتاه

کمیته پیگیری اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در زندانهای استان قزوین تشکیل شد

کمیته پیگیری اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در زندانهای استان قزوین تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین :حمیدرضافراست طلب در اولین کمیته پیگیری اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در زندانهای استان اظهارداشت: اقتصادمقاومتی ، کاهش وابستگی ها و تلاش برای خوداتکایی وتبدیل فشارها به فرصت ها است و تحقق این برنامه مشارکت همگانی را می طلبد.
وی اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در کشور را فعال و پویا توصیف کرد و افزود:هدف از اجرای این طرح غلبه بر فشار و ضربه های اقتصادی ناشی از حربه های دشمنان قسم خورده نظام اسلامی می باشد. اقتصاد مقاومتی مطابق با دیدگاههای مقام معظم رهبری مدظله العالی رویکردی دوراندیشانه داشته وجهت گیری برنامه های آن رفع موانع تولید،کاهش اتلاف سرمایه های ملی کشور، محرومیت زدایی و مبارزه با مفاسد اقتصادی را بدنبال خواهد داشت.
فراست طلب به بیانات رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی اشاره نمود وتأکیدکرد:همه باید خود را مکلف به اجرای درست محورهای اصلی الزامات اقتصاد مقاومتی برای عبوراز تحریم ها وتنگناهای اقتصادی نموده و با بکارگیری استعدادهای معنوی و مادی و زیرساخت‌های گسترده ، اقتصاد مقاومتی را به معنای واقعی محقق سازیم .در این صورت اقتصاد ایده‌آلی خواهیم داشت که هم اسلامی بوده و هم ما را به جایگاه شایسته اقتصادی منطقه ای می رساند.
وی در بخش پایانی سخنان خود اذعان داشت: وظیفه داریم بر اساس دستورالعمل اجرای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی ،باتعاملات برون سازمانی نسبت به تحقق و ارتقاء اثر بخشی تأسیسات جدید قضایی وهمچنین توانمند سازی وحرفه آموزی زندانیان در راستای جامعه پذیری ،آموزش وتربیت آنها به عنوان افراد مولد اقتصادی اقدام نماییم.
مدیر کل زندانهای استان در پایان ابراز امیدواری کرد:با اجرای درست برنامه های پیش بینی شده، زندان ها را به محیط کار،تلاش وتولید تبدیل نماییم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*