اخبار کوتاه

کمیته صرفه جویی و نظارت برمصرف اردوگاه کاردرمانی قزوین تشکیل شد

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از تشکیل کمیته صرفه جویی و نظارت بر مصرف منابع این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛علی بابائی در جلسه کمیته صرفه جویی گفت: فعالیت اصلی این کمیته برآورد کردن میزان مصرف منابع انرژی، بهداشتی و غذایی در این مرکز و نظارت بر مصرف صحیح آن خواهد بود.     

وی ادامه داد: مصرف بهینه منابع مختلف توسط مددجویان نیازمند فرهنگ سازی می باشد که اعضای این کمیته به بررسی راهکارهای آن می پردازند.

بابائی افزود: دستیابی به شاخص های مصرف بهینه، با مدیریت صحیح و کنترل منابع مصرفی قابل حصول می باشد که استخراج اطلاعات درست در حوزه های مختلف لازمه آن است.

رییس اردوگاه از برگزاری جلسات این کمیته، هر دو ماه یکبار خبر داد و تشریح کرد: گزارشات راهکارهای عملیاتی و اقدامات صورت گرفته دستور کار این جلسات خواهد بود.

بابائی در این نشست بر لزوم ارتقاء کیفی و کمی مواد غذایی مددجویان، سربازان و کارکنان به ویژه در ماه مبارک رمضان تاکید نمود و همچنین برگزاری کلاسهای آموزشی ، عقیدتی و استفاده از تمامی ظرفیت های فرهنگی و مذهبی موجود را در بهره مندی از فضایل و برکات ماه نزول قرآن ، لازم و ضروری دانست.

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی با اشاره به اهمیت نقش امنیت در زندان بر لزوم حفظ هوشیاری در همه ایام تاکید نمود وگفت: دستیابی به اهداف سازمانی و بهره برداری از اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف، در سایه تامین امنیت کامل میسر می باشد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*