اخبار کوتاه

کمک ۷۰ میلیون ریالی بانک ملی به ستاد دیه استان قزوین

مدیر امور شعب بانک ملی استان قزوین ۷۰ میلیون ریال به ستادمردمی رسیدگی به امور دیه استان اهداء نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:سیامک عباسی در حاشیه دیدار با مدیرعامل ستاد رسیدگی به امور دیه استان مبلغ ۷۰ میلیون ریال برای آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد پرداخت نمود.

ابوالفضل حسینی مرادآبادی ضمن تقدیر و تشکراز حضور مدیر امور شعب بانک ملی استان ، اقدامات و پشتیبانی این بانک را مهم برشمردو افزود : بانک ملی در فرآیند آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد و نیز مساعدت و هموار سازی در پراخت تسهیلات به مددجویان سهم بسزایی داشته و بسیاری از زندانیان معرفی شده توانسته اند بادریافت بموقع تسهیلات، به آغوش گرم خانواده های خودبازگردند.

مدیرعامل ستاد دیه استان اظهارداشت: ستاد رسیدگی به امور دیه ، مجموعه ای است که در آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد فعالیت گسترده ای داشته و این امربا کمک افراد خیر و نیکوکار و همچنین مشارکت دستگاه های دولتی و اجرائی  محقق می گردد.

وی حضور پررنگ بانک ملی استان را در فرآیند آزاد سازی زندانیان بسیار ارزشمند ارزیابی کرد وتصریح داشت: با برنامه ریزی های انجام شده حداکثر تعامل را با بانک ملی خواهیم داشت .

در ادامه نیز سیامک عباسی ضمن تقدیر از فعالیتهای  ستاد دیه  استان ، مجموعه اقدامات مشارکتی را فرصت طلایی بر خواند و ابراز داشت: یکی از افتخارات بانک ملی همکاری بامجموعه ستاد دیه بوده که در بحث فرهنگ کمک و آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد مشارکت فعالی دارد.

مدیر امور شعب بانک ملی استان درپایان تأکیدکرد: بانک ملی در فرهنگ سازی و نهادینه کردن کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد و معسر نهایت تلاش وهمکاری خود را بکار خواهد گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*