اخبار کوتاه

کمک یک میلیاردو۴۰۰میلیون ریالی خیرین نیکوکار درجشن گلریزان آبیک

در دومین جشن گلریزان استان قزوین که درشهرستان آبیک برگزارشد خیرین نیکوکار یک میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال برای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد معسر کمک نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:دومین جشن گلریزان آزادی زندانیان نیازمندجرائم غیرعمد در شهرستان آبیک و با دست‌های سخاوتمند خیران و نیک‌اندیشان این شهرستان برای آزادی زندانیان نیازمند برگزار شد.

بنابراین گزارش هر ساله و با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان جشن گلریزان ویژه آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد در سراسر کشور و به تبع آن در استان قزوین و شهرستان ها برگزار می‌شود که امسال برای دومین بار این جشن از سوی ستاد مردمی استان قزوین در شهرستان آبیک برگزار ومبلغ یک میلیاردو۴۰۰میلیون ریال کمکهای خیرین جمع آوری گردید.

 جشن گلریزان آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد شهرستان آبیک با حضور فرماندار ،مسؤولان قضایی ،بخشدار مرکزی،اعضای شورای تأمین، مدیر عامل ستاد دیه استان،رئیس کانون اصلاح و تربیت قزوین،اعضای شورای شهرومنتخب آبیک، یاوران و خیران در تالار نیلوفر این شهرستان با شکوه و معنویت خاصی برگزار شد.

امید است سنت حسنه انفاق و احسان همواره در رگ‌های مردم و خیران شهرستان آبیک جاری و ساری باشد تا بتوانند همواره به یاری هم‌نوعان خود بشتابند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*