اخبار کوتاه

کسب رتبه برتر اداره کل زندانهای استان قزوین در حوزه های عفاف و حجاب و حقوق شهروندی

اداره کل زندانهای استان قزوین در دو حوزه عفاف و حجاب و حقوق شهروندی موفق به کسب رتبه برتراستانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین: با ارزیابی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان استانداری ، از دستگاهها وادارات اجرایی ، اداره کل زندانها واقدامات تأمینی وتربیتی استان در راستای تقویت وارتقاء فرهنگ عفاف وحجاب وحقوق شهروندی بعنوان دستگاه برتر معرفی گردید .

درمتن این تقدیر نامه آمده است:

جناب آقای حمیدرضافراست طلب
مدیرکل محترم زندانها واقدامات تأمینی وتربیتی استان قزوین

با سلام و احترام ،بی تردید تلاش،همکاری و همراهی دلسوزانه شما در ارزیابی ستاد صیانت استان نشأت گرفته از روحیه تقید به ارزش های اسلامی ، باورهای دینی و توجه به جایگاه والا و ارزشمند انسانی است.
نظر به اینکه نتایج حاصل از ارزیابی ستاد صیانت استان در اجرای برنامه های ابلاغی ستاد مرکزی صیانت بیانگر اقدامات ارزشمند جنابعالی و همکاران گرانقدرتان در تقویت و ارتقاء فرهنگ عفاف و حجاب و حقوق شهروندی می باشد ، بر این اساس اداره متبوع جنابعالی به عنوان دستگاه برتر استان در گروه دستگاه های زیر پنجاه نفر عمومی در حوزه ی عفاف و حجاب و حقوق شهروندی شناخته شده است.
بدینوسیله فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و توجه شما و همکاران محترمتان در زمینه اجرایی نمودن دستورالعمل ستاد صیانت در آن دستگاه ، رجاء واثق دارم ، همواره در ظل توجهات حضرت ولی عصر عجل الله موفق و موید باشید.

سید سعید شاهرخی
معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استانداری
و جانشین رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان قزوین

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*