اخبار کوتاه

کتاب غایبی بزرگ در زندگی مددجویان است

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از برگزاری نمایشگاه کتاب در حسینیه این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:علی بابائی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب این مرکز گفت: کتاب، غایبی بزرگ در زندگی مددجویان به شمار میرود.
وی اظهارداشت: مهمترین عنصر فرهنگی در ارتقاء سطح آگاهی و کیفیت زندگی در دنیای امروز بی شک مطالعه و شناخت جهان پیرامون است، لذا برپایی نمایشگاه کتاب در هر زمان و هر مکانی یادآور اهمیت کتاب و فرهنگ مطالعه میباشد.
بابائی افزود:استمرار و تلاش بی وقفه در موضوعات فرهنگی،بویژه در آن موارد با کمبودهای فراوان و فاصله بسیار از شاخص های جهانی مواجه باشیم، تنها راه اثر بخشی و نهادینه سازی، فرهنگ توجه به آن است.
رییس اردوگاه با اشاره به آسیب های فراوانی که مددجویان در اثر ناآگاهی و عدم شناخت در انتخاب راه صحیح زندگی با آن دست و پنجه نرم میکنند گفت: قدم اول در آسیب شناسی و آسیب زدایی این حوزه تشویق مددجویان به افزایش ساعات مطالعه میباشد که در این راستا برنامه ریزی های لازم صورت گرفته و با روش های نوین ارائه مثمرثمر خواهد بود.
علی بابائی از استقبال مددجویان در خصوص تعمیر و تجهیز کتابخانه و همچنین برپایی این نمایشگاه اظهار خرسندی نمود و ابراز امیدواری کرد با تکرار این دست برنامه ها و مشارکت دادن مددجویان بتوان بستر افزایش ساعات مطالعه مددجویان و متعاقبا ارتقاء کیفی زندگی فردی و اجتماعی آنان را فراهم نمود.
ساعات کار این نمایشگاه در ارائه کتاب جهت مطالعه و فروش با تخفیف ویژه مددجویی در صبح و عصر تنظیم شده که با هماهنگی و نظارت کارکنان اردوگاه صورت میگیرد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*