اخبار کوتاه

کارگاه آموزش آشنایی و راههای مقابله با ایدز در زندان مرکزی قزوین برگزار شد

معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان مرکزی قزوین از برگزاری کارگاه آموزش آشنایی و راههای  مقابله با ایدز  در مرکز توسعه و سلامت این مرکزخبرداد.به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین :دکتر سیدمحمدابراهیمی دراین باره گفت: با توجه به گسترش بیماری مهلک و خطرناک ایدز در سطح دنیا ، آشنایی و راههای مقابله با انتقال این بیماری از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا شیوع این بیماری در سطح جامعه کاسته شود . به همین منظور و همزمان با هفته جهانی مبارزه با ایدزکارگاه آموزشی با موضوع آشنایی و راههای مقابله با ایدز ویژه زندانیان درمرکز توسعه و سلامت زندان مرکزی قزوین برگزار شد .
وی در ادامه به سرفصلهای ارائه شده در این کارگاه اشاره کرد واذعان داشت : سرفصلهای تاریخچه ظهور ایدز ، آشنایی با ویروس ایدز ، علایم بیماری و راههای انتقال این ویروس توسط کارشناسان زندان مرکزی تدریس ودرپایان دوره ، جلسه پرسش و پاسخ به منظور رفع ابهامات ذهنی مددجویان برگزار شد .
دکتر ابراهیمی در پایان خاطر نشان کرد : امیدواریم برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی و راههای پیشگیری از انتقال ویروس ایدز در افزایش سطح آگاهی افراد مثمر ثمر بوده و از شیوع این بیماری در سطح جامعه کاسته شود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*