اخبار کوتاه

پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا (ع) میهمان چشمهای گریان مددجویان زندان مرکزی قزوین

مدیر زندان مرکزی قزوین خبرداد: پرچم متبرک وقدوم خدام حرم مطهر امام رضا (ع) میهمان چشمهای گریان مددجویان زندان مرکزی قزوین بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین :محمود ترابی بااعلام این خبرگفت:زندان مرکزی قزوین نیز همگام با تمامی شیعیان جهان بخصوص مردم عزیز کشورمان به مناسبت دهه کرامت که با میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) شروع و با میلاد پرخیر و برکت امام هشتم شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به پایان می رسد، غرق شادی و سرور است.

وی اظهارداشت:زندان مرکزی همزمان با این ایام مبارک میزبان هیات خدامین امام رضا(ع) و بیرق سبز و متبرک بارگاه ملکوتی آن حضرت شد.

ترابی خاطر نشان کرد: هرسال به برکت توجه خاص امام رضا (ع) این مرکز نیز در مسیر کاروان خورشید قرار می گیرد تا عطر حرم آن حضرت با حضور پرچم سبز گنبد امام رضا(ع) به مشام مددجویان که مدتهاست به علت مشکلات قضائی در زندان بسر می برند و امکان تشرف به مشهد الرضا را ندارند برسد.

مدیر زندان مرکزی قزوین ابراز داشت : در این مراسم با شکوه مداحان اهل بیت با مولودی خانی فضای حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) را عطرآگین کردند و مددجویان زندان مرکزی با اجرای تواشیح به مناسبت میلاد امام رضا(ع) دلهای حاضرین را به سمت حرم نورانی آن حضرت روانه کردندو در پایان مراسم تبرک بیرق امام رضا (ع) در بین سربازان وظیفه و کلیه مددجویان مرد و زن در هر سرا توسط خدامین امام رضا (ع) به اجرا درآمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*