اخبار کوتاه

هم صدایی کارکنان زندان بوئین زهرا با فتنه گریزی ملت ایران

رئیس زندان بوئین زهرا از حضور مجموعه این زندان در راهپیمایی ۱۸ دی و هم صدایی با ملت شریف ایران در رابطه با اعلام انزجار از فتنه گران حوادث اخیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین : محمد حسین کیامینی ضمن ابراز خرسندی از حضور باشکوه مردم همیشه در صحنه ایران گفت : مجموعه زندان بوئین زهرا با حضور در این راهپیمایی به موج میلیونی مردم ولایت مدار پیوست .
وی در حاشیه راهپیمایی عظیم کشور عنوان کرد :حضور در چنین مراسمی نه تنها وحدت و یکپارچگی تمامی اقشار را در پی خواهد داشت بلکه مشت محکمی به دهان یاوه گویان فتنه گر می باشد.
کیامینی با بیان این که فتنه و فتنه گر از صدر اسلام تا به امروز در لباس های مختلف ظهور و بروز داشته است ، اعلام داشت : مجموعه زندان بوئین زهرا جدا از مردم و باورهای آن ها نبوده و همواره تابع فرمایشات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی ) و در کنار مردم شهید پرور ایران می باشد .
وی در ادامه افزود : این حضور سرتاسری مردم به تمام افکار دشمنان این مرزو بوم مهر بطلان زد و تمامی کارکنان زندان بوئین زهرا با حضور در راهپیمایی ۱۸ دی و سردادن شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر فتنه گر اعلام تنفر خود را به این نوع از دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دادند.
کیامینی رئیس زندان بوئین زهرا در پایان با تقدیر و تشکر از تمامی مسئولین و مردم شهرستان بوئین زهرا از خداوند منان خواستار ادامه این موج وحدت بین مردم سرتاسر ایران زمین شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*