اخبار کوتاه

همکاری های ما بین اردوگاه کاردرمانی قزوین و ادارات شهرستان بویین زهرا گسترش می یابد.

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از گسترش همکاری ها با ادارات مختلف شهرستان بویین زهرا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ علی بابائی در حاشیه دیدار با رییس جدید اداره آموزش و پرورش و سازمان فنی و حرفه ای شهرستان بویین زهرا گفت:  همکاری های ما بین اردوگاه و ادارات مختلف شهرستان بویین زهرا گسترش می یابد.

وی افزود: علاوه بر تداوم تفاهم نامه های منعقد شده در خصوص ارتقاء کیفی و کمی آموزشهای مددجویان، گسترش برنامه های فرهنگی در سطح سربازان و کارمندان، افزایش امکانات آموزشی از محور مذاکرات این جلسات بود.

بابائی با اشاره به اهمیت ارتقاء سطح آگاهی مددجویان، آموزش را مهمترین مقوله در دستیابی به اهداف تربیتی برشمرد و گفت: کسب مهارت های شغلی و فراگیری آموزشهای تحصیلی می تواند افق جدیدی در زندگی فردی و اجتماعی آنان ایجاد نماید.

رئیس اردوگاه ادامه داد: موفقیت در جذب و ترغیب مددجویان به فراگیری دانش، مستلزم پیگیری های مستمر و دلسوزانه در این حوزه می باشد که ایجاد و حفظ این بینش بین متولیان امر آموزش حائز اهمیت است.

بابائی اضافه کرد : روسای ادارات آموزش و پرورش و سازمان فنی و حرفه ای شهرستان بویین زهرا از گام های برداشته شده در ارتقاء سطح آموزش مددجویان اردوگاه استقبال کردند و آمادگی خود را جهت گسترش آن اعلام نمودند.

در پایان این دیدارها، بر استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود و تلاش جهت ایجاد ظرفیت های جدید در دو بخش امکانات آموزشی و تأمین کادر آموزشی مجرب تاکید شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*