اخبار کوتاه

همایش نماز دراردوگاه کاردرمانی وحرفه آموزی قزوین برگزارشد

 رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از برگزاری همایش نماز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین: علی بابائی با اعلام این خبر گفت : همایش نماز با عنوان روح نماز و حضور خداوند در این مرکز و با حضور پرشور مددجویان برگزار شد .

وی افزود: این همایش در راستای تحقق اهداف ستاد اقامه نماز اردوگاه برگزار گردید که مشارکت مددجویان در انتخاب موضوع، تهیه و ارائه مطالب و نیز اجرای همایش مثال زدنی بود.

بابائی اظهارداشت:حوزه فرهنگی وتربیتی این مرکز بهمراهی گروهی از مددجویان با هدف ترویچ فرهنگ نماز در بند ها طی دو ماه اخیر ضمن انجام فرضیه امر به معروف ، اقدام به برگزاری مسابقات مختلف کتبی با محوریت نماز نمودند که نقش بسزایی در جذب دیگر زندانیان جهت برپایی و شرکت در نماز جماعت داشت.

رئیس اردوگاه کاردرمانی وحرفه آموزی قزوین  ضمن تاکید بر اهمیت جنبه های خلاقانه این دست فعالیت ها تشریح نمود: بی شک عامل اثر گذار در استقبال و مشارکت خودجوش مددجویان با شرایط مختلف روحی و روانی در فعالیت های مذهبی، استفاده از خلاقیت در ارائه شیوه های برپایی اینگونه تجمعات و برنامه ها به شمار می رود. لذا ایجاد تیم های مددجویی با عناوین مختلف در حوزه  فرهنگ ، فرصت انتقال موثر تجارب را فراهم می آورد و زمینه برای ترویج مفاهیم ارزشی ایجاد می گردد.

بابایی خاطرنشان کرد: تحقیق و مطالعه در موضوع همایش ،علمی بودن مطالب ارائه شده و همچنین نحوه ارائه و انتقال مفاهیم و میزان تسلط بر آن مبنای داوری در این همایش است  و هدف از برگزاری آن ضمن ترویج فرهنگ نماز ،ارائه الگویی در ایجاد حس مشارکت و رقابت سالم بین مددجویان خواهدبود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*