نمایشگاه کتاب یار مهربان در اردوگاه کاردرمانی قزوین برگزار شد

نمایشگاه کتابی با عنوان یار مهربان در اردوگاه کاردرمانی قزوین برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین : نمایشگاه کتاب با عنوان یار مهربان بمدت یک هفته در اردوگاه کاردرمانی آراسنج برگزار گردید.

رئیس اردوگاه کاردرمانی قزوین درحاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت:نمایشگاه کتاب یار مهربان با هدف ارتقاء فرهنگ کتابخوانی در بین زندانیان برگزار گردید.طبقه بندی موضوعی و فروش کتاب از ویژگیهای متفاوت این رویداد فرهنگی در اردوگاه است که پرداخت تنها ده درصد از قیمت روی جلد کتاب ، مشوق مناسبی جهت توسعه فرهنگ مطالعه به شمار میرود.

علی بابایی بیان داشت: تکرار مداوم فعالیت های فرهنگی تنها راهکار اثرگذاری مثبت و پایدار در ذهن مددجویان و متعاقبا ارتقائ فرهنگ اجتماعی دربین آنان است.لذا این برنامه با ایجاد ساز و کارهای مناسب تر جهت توزیع ادواری کتب به سراهای سلامت استمرار خواهد داشت. 

وی  استفاده از کتاب در زندگی روزمره را غائب بزرگ اکثر مددجویان برشمرد و تشریح کرد: بی شک پاسخ بسیاری از سوالات در انتخاب شیوه ی صحیح زندگی را می توان در کتاب جستجو نمود.بنابراین لازم است آن را به عنوان یار مهربان باور داشته باشیم.

مددجویان اردوگاه نیز با استقبال از ایجاد فضای نمایشگاه و کتاب های مختلف علاقمندی خویش را به مشارکت در فعالیت های مرتبط با کتاب و کتابخوانی اعلام نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*