اخبار کوتاه

نمایشگاه کتاب یار مهربان در اردوگاه کاردرمانی قزوین برگزار شد

نمایشگاه کتابی با عنوان یار مهربان در اردوگاه کاردرمانی قزوین برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین : نمایشگاه کتاب با عنوان یار مهربان بمدت یک هفته در اردوگاه کاردرمانی آراسنج برگزار گردید.

رئیس اردوگاه کاردرمانی قزوین درحاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت:نمایشگاه کتاب یار مهربان با هدف ارتقاء فرهنگ کتابخوانی در بین زندانیان برگزار گردید.طبقه بندی موضوعی و فروش کتاب از ویژگیهای متفاوت این رویداد فرهنگی در اردوگاه است که پرداخت تنها ده درصد از قیمت روی جلد کتاب ، مشوق مناسبی جهت توسعه فرهنگ مطالعه به شمار میرود.

علی بابایی بیان داشت: تکرار مداوم فعالیت های فرهنگی تنها راهکار اثرگذاری مثبت و پایدار در ذهن مددجویان و متعاقبا ارتقائ فرهنگ اجتماعی دربین آنان است.لذا این برنامه با ایجاد ساز و کارهای مناسب تر جهت توزیع ادواری کتب به سراهای سلامت استمرار خواهد داشت. 

وی  استفاده از کتاب در زندگی روزمره را غائب بزرگ اکثر مددجویان برشمرد و تشریح کرد: بی شک پاسخ بسیاری از سوالات در انتخاب شیوه ی صحیح زندگی را می توان در کتاب جستجو نمود.بنابراین لازم است آن را به عنوان یار مهربان باور داشته باشیم.

مددجویان اردوگاه نیز با استقبال از ایجاد فضای نمایشگاه و کتاب های مختلف علاقمندی خویش را به مشارکت در فعالیت های مرتبط با کتاب و کتابخوانی اعلام نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*