اخبار کوتاه

نمایشگاه کتاب دهه فجر انقلاب اسلامی در اردوگاه کاردرمانی قزوین برگزار شد

رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی قزوین از برگزاری نمایشگاه کتاب ویژه ایام الله دهه فجر شکوهمندانقلاب اسلامی در این مرکز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ علی بابائی در حاشیه برگزاری نمایشگاه کتاب گفت: نمایشگاه کتاب با عنوان دهه فجر انقلاب اسلامی با هدف ارتقاء فرهنگ کتابخوانی وآشنایی مددجویان، سربازان وکارکنان با کتب مربوط به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در حسینیه این مرکز برگزار شد.
وی افزود: طبقه بندی موضوعی و فروش کتاب از ویژگیهای متفاوت این رویداد فرهنگی طی سالهای اخیر در اردوگاه است که پرداخت تنها ۲۵ درصد از قیمت روی جلد کتاب مشوق مناسبی جهت خرید و مطالعه آن به شمار می رود.
رییس اردوگاه باتأکید بر استمرار اینگونه برنامه های فرهنگی اظهار داشت: تکرار مداوم فعالیت های فرهنگی تنها راهکار اثرگذاری مثبت و پایدار در ذهن مددجویان و متعاقبا ارتقاء فرهنگ اجتماعی است. لذا در این راستا می توان از مشارکت مددجویان در حوزه های مختلف فرهنگی استفاده نمود.
بابایی مطالعه کتاب را غایب بزرگ در زندگی اکثر مددجویان برشمرد و تشریح کرد: بی شک پاسخ بسیاری از سوالات در انتخاب شیوه ی صحیح زندگی را می توان در کتاب جستجو نمود.بنابراین لازم است آن را به عنوان یار مهربان باور داشته باشیم.
نمایشگاه کتاب دهه فجر انقلاب اسلامی تا پایان بهمن ماه در اردوگاه کاردرمانی آراسنج برگزار می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*