اخبار کوتاه

نشست صميمي مدیرکل با فرزندان شاهد شاغل در زندانهای استان قزوین

بمناسبت هفته قوه قضائیه نشست صمیمانه مدیرکل زندانهای استان با فرزندان شاهد شاغل در این مجموعه برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمدعلی محمدی دراین دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و در رأس آنها شهید مظلوم آیت الله بهشتی(ره) فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به همه همکاران تبریک و ازخداوند متعال برای این عزیزان عزت و سرافرازی و توفیق خدمت مسالت نمود.

وی اظهارداشت:توجه به خانواده های شهداء حق به گران همه ما ومردم عزیز ایران است و تکریم از آنها باید به عنوان یک فرهنگ ارزشی درجامعه نهادینه شود.

مدیرکل زندانهای استان قزوین افزود:شهدا طلایه داران راستین عرصه عشق وشهادت بوده اندو حق بزرگی بر گردن تک تک آحاد جامعه دارند.لذا حفظ و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت باید به بهترین شکل انجام شود .

محمدی با بیان اینکه جنگ هشت ساله تحمیلی پرافتخار ترین تاریخ این کشور است ،تصریح داشت: آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون شجاعت و از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان هستیم.تجلیل، تکریم و سرکشی از آنها، رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس را برای همگان یادآوری می کند.

این مقام مسؤل خطاب به فرزندان شاهد گفت: زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار وشهادت، رمز پیروزی علیه فتنه های دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران است و فرزندان شهداء باید پرچم دار این فرهنگ باشند.

در این دیدار سه ساعته فرزندان شاهد به بیان مشکلات ومسائل خود پرداخته ودر پایان بااهداء هدایای نقدی از این عزیزان تجلیل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*