اخبار کوتاه

نشست ستاد اقامه نماز اردوگاه کار درمانی قزوین برگزار گردید

رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی استان قزوین از برگزاری نشست ستاد اقامه نماز خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین: علی بابائی در این نشست گفت: نتایج حاصل از فعالیت ستاد اقامه نماز بصورت ادواری و در بلند مدت ظاهر
می گردد.باید مصوبات جلسات ستاد اقامه نماز چه در حوزه ی عقیدتی و چه در توسعه فضای فیزیکی به طور جد پیگیری و تا حصول نتایج مطلوب پیگیری گردد.
وی ادامه داد :برگزاری مسابقات کتبی نماز و همایشهای توام با استقبال مددجویان ،حاکی از موفقیت نسبی مصوبات این ستاد در جهت ایجاد بسترلازم با هدف مشارکت آنان
می باشد.
رئیس اردوگاه با اشاره به وجود سر فصلهای سازمانی در این حوزه خاطر نشان کرد:البته رسیدن به نتایج مطلوب در خصوص اصلاح و تربیت مددجویان تلاش شبانه روزی و بی وقفه ای را می طلبد که اعضاء این ستاد مکلف به انجام آن شده اند.
بابائی ضمن تاکید به برگزاری به موقع جلسات این ستاد خواستار پیگیری این جلسات در سطح مددجویان و ارائه مستندات در این حوزه شد.
رئیس اردوگاه حرفه آموزی با تاکید بر مقوله آموزش به عنوان راهبرد دستیابی به اهداف مذکور گفت: برگزاری کارگاههای آموزشی در هر حوزه ای بویژه تبلیغ و ترویج فرهنگ نماز از نیازهای اساسی به شمار می رود،چرا که غفلت در این مهم می تواند نتایج معکوس به بار آورد.
در این نشست ضمن مروری بر مصوبات گذشته و تجزیه و تحلیل نقاط ضعف و قوت در اجرای آن،روند کلی جلسات این ستاد ارزیابی گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*