اخبار کوتاه

معرفی ۶۰ مددجوی آزاد شده قزوینی جهت دریافت تسهیلات خود اشتغالی

رئیس مرکز خدمات اجتماعی ومراقبت بعداز خروج از آغاز معرفی مددجویان آزاد شده تحت پوشش این مرکز جهت دریافت تسهیلات خود  اشتغالی به صندوق کارآفرینی امید خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای  استان قزوین:مجید زکی زاده بااعلام این خبر گفت:تاکنون ۶۰ نفر از مددجویان تحت پوشش مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال جهت دریافت وام خود اشتغالی به صندوق کارآفرینی امید معرفی گردیدند.

وی افزود:این تعداد از مددجویان تحت پوشش با ارائه طرح های شغلی مورد نظر خود و بررسی این طرح ها در کمیته اشتغال و تأیید طرح شغلی ، جهت دریافت تسهیلات خود اشتغالی به صندوق کارآفرینی امید استان معرفی گردیده اند.

زکی زاده هدف از اجرای این طرح را ایجاد اشتغال برای زندانیان آزاد شده عنوان کرد وبیان داشت: مددجویان پس از آزادی تا سه سال تحت پوشش مرکز خدمات اجتماعی قرار می گیرند تا بتوانند با دریافت خدمات بازپرورانه از جمله اشتغالزایی ، معاش خود وخانواده را از راه درست وبدور از بروز جرم وبزه  کسب نمایند.

رئیس مرکز خدمات اجتماعی ومراقبت بعداز خروج تصریح کرد:علاوه برارائه تسهیلات خود اشتغالی ، خدمات مددکاری ، مشاوره وحمایتی نیز به مددجویان تحت پوشش وخانواده آنها ارائه می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*