اخبار کوتاه

مسابقات لیگ فوتبال و والیبال در زندان مرکزی قزوین برگزار شد

مدیر زندان مرکزی قزوین ازبرگزاری لیگ مسابقات فوتبال و والیبال  مددجویان این مرکز خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:محمود ترابی دراین باره گفت: ورزش در محیط زندان ، با توجه به محدودیت های حرکتی و فشار روانی که فرد زندانی با آن مواجه است بسیار حائز اهمیت است . برگزاری مسابقات ورزشی بصورت لیگ می تواند زمان طولانی تری فکر و جسم  فرد را مشغول کرده و در ایجاد حس آرامش در زندانی بسیار تاثیر گذار باشد.

وی در ادامه به نقش ورزش در ترک مصرف سیگار اشاره کرد و ابراز داشت: در طول برگزاری مسابقات ورزشی بعضاً شاهد ترک مصرف سیگار توسط مددجویان با انگیزه افزایش توان بدنی برای موفقیت در میادین ورزشی هستیم و با بررسی این موضوع می توان به تاثیر مستقیم انجام فعالیت های بدنی بر تغییر نگرش در سطح زندگی آینده آنها رسید.

ترابی در پایان به تشریح مسابقات لیگ فوتبال پرداخت و افزود: لیگ های ورزشی در سطح زندان مرکزی با برنامه ریزی های انجام شده توسط واحد تربیت بدنی از ابتدای سال جاری بصورت رفت و برگشت در هواخوری بندها برگزارمی شود و همچنین با توجه به استقبال خوب مددجویان از برگزاری لیگ های ورزشی ، در برنامه ریزی های سال آینده رشته های متنوع دیگر با توجه به علائق مددجویان بصورت لیگ برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*