اخبار کوتاه

مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان یگان حفاظت زندانهای استان قزوین برگزار شد

رئیس اداره فرهنگی وتربیتی زندانهای استان قزوین از برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان یگان حفاظت زندانهای استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:محمدرضا ابراهیمی با اعلام این خبرگفت:برابر دستورالعمل فرهنگی وتربیتی ابلاغی سازمان زندانهای کشور مسابقات آمادگی جسمانی ویژه پرسنل یگان حفاظت زندانهای استان برگزارشد.

وی بابیان اینکه آمادگی جسمانی به افراد  کمک می کند تا بتوانند به بهترین نحو، کارها و وظایف محوله را انجام داده و با شور و نشاط در فعالیتهای شغلی حضور داشته باشند افزود: نداشتن اضطراب و فشارهای عصبی  درمحیط کار بویژه در زندان بسیار با اهمیت بوده و نمی توان نقش آنها را در برنامه شغلی نادیده گرفت. از اینرو مسابقات آمادگی جسمانی برای کلیه کارکنان برگزار می گردد.

ابراهیمی تصریح داشت: این دوره از مسابقات در سه رده سنی زیر ۳۵ سال ، بالای ۳۵ سال و بالای ۴۰ سال  و در پنج رشته شامل  پرش طول ، انعطاف ، دوی سرعت ، دراز و نشست و دوی ۴ در ۹ متر  برگزار گردید و یگان حفاظت زندان مرکزی مقامهای برتر را ازآن خود نمود.

رئیس اداره فرهنگی وتربیتی درپایان خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت شغلی ، داشتن توان جسمانی و حفظ چابکی ، ارتقا ء توان بدنی و افزایش انگیزه در بین کارکنان  یگان حفاظت ازاهمیت بالایی برخورداراست و این برنامه بصورت فصلی اجرا خواهدشد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*