اخبار کوتاه

مسئول واحد مددکاری اجتماعی سازمان زندانهای کشور: مددکاران مرهمی بر زخم های زندانیان هستند

مسئول واحد مددکاری اجتماعی سازمان زندانهای کشورگفت:مددکاران مرهمی بر زخم های زندانیان هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین ؛ محمد انصاری نژاد از زندان مرکزی قزوین بازدید و در جمع محکومین مالی به ایراد سخنرانی پرداخت .
انصاری نژاد ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ۴۱ سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، خطاب به زندانیان حاضر اظهار داشت: زندانی شدن برای بیداری و تنبیه
می باشد و دوران حبس فرصتی است که از خداوند طلب مغفرت کرده و با اصلاح و تربیت در زندان شرایطی فراهم شود تادر آینده ازخیرینی باشید که موجبات آزادی دیگر زندانیان را فراهم کنید.
این مقام مسئول تلاش های مددکاران زندان را مرهمی بر زخم های زندانیان دانست و اذعان داشت: با توجه به شرایط تحریم اقتصادی، دغدغه اصلی سازمان زندانها و واحد مددکاری تأمین معاش خانواده شما در ایام آخر سال می باشد.
وی در ادامه با اشاره به خدمات مددکاری در زندان افزود: خدمات مددکاری از لحظه ورود فرد به زندان آغاز شده و در دوران بعد از آزادی هم ادامه خواهد داشت و زندانیان می توانند بعد از آزادی تا هر زمان که بخواهند از مشاوره های مرکز مراقبت بعد از خروج نهایت استفاده را در بحران های زندگی داشته باشند.
مسئول واحد مددکاری سازمان زندانهای کشور در پایان بیان داشت: زندانیان باید در دوران حبس با کسب مهارت های لازم شرایط کسب و کار را فراهم کرده و مشکلی از لحاظ اشتغال در دوران بعد از آزادی نداشته باشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*