اخبار کوتاه

مراسم تجلیل از کارکنان زن زندانهای استان قزوین بمناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)

مراسم گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با حضور محمدی مدیرکل زندانهای استان قزوین در محل سالن جلسات برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمدعلی محمدی در این مراسم اظهار ضمن گرامیداشت ولادت حضرت صدیقه کبری (س) و میلاد حضرت امام خمینی (ره) و تبریک روز زن اظهارداشت: حضرت زهرا (س) بهترین و بی نظیرترین الگو برای زنان، مادران و دختران جامعه است. زن در اسلام از جایگاه بسیار والایی برخوردار است و بانوان باید با الگوگیری از حضرت فاطمه زهرا (س) در راستای ارتقاء ایمان و افزایش معنویات خود وخانواده تلاش کنند.
وی با بیان اینکه زندگی این بانوی آسمانی تجلی معنویت و عبودیت است گفت: بدون شک تنها گام موفقیت در پیروزی بر نفس شیطانی، بینش و آگاهی نسبت به معارف ناب دینی، آشنایی واقعی با شخصیت بی همتای حضرت زهرا (س) و درس آموزی از ابعاد مختلف زندگی آن بانوی مکرمه خواهد بود.
محمدی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح نمود: سرمایه های انسانی به عنوان با ارزش ترین منابع، زمینه تحقق اهداف وبرنامه های سازمانی را فراهم می سازد. از اینرو توجه به نیازهای مادی و بویژه معنوی همکاران و ایجاد فضای همدلی در بین کارکنان به عنوان ارزشی کلیدی از اولویت های نخست سازمان زندانهای کشور و به تبع آن اداره کل زندانهای استان می باشد.
مدیرکل زندانهای استان ضمن ایجاد فضای پرسش وپاسخ با همکاران و تقدیر از آنان به بررسی وضعیت فرهنگی کارکنان زن پرداخت و برنامه های مورد نظر در سال آتی را تشریح نمود.
در پایان به هر کدام از بانوان شاغل زندانهای استان با اهداء لوح وکارت هدیه تقدیر بعمل آمد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*