اخبار کوتاه

مدیر زندان مرکزی قزوین : ۱۳۵۰ زندانی در سال گذشته تحت آموزش فنی و حرفه ای قرار گرفتند

 

 

مدیر زندان مرکزی قزوین گفت:  ۱۳۵۰ زندانی در سال گذشته تحت آموزش فنی و حرفه ای قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمود ترابی در جلسه کمیته اشتغال این مرکز اظهار داشت : مهارت زایی و آموزش فنون کسب و کار و کارآفرینی نقش مهمی در رونق اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در سطح جامعه دارد .

وی در ادامه ضمن اشاره به ارائه مهارت های آموزشی متنوع به مددجویان در زندان مرکزی تصریح کرد:اداره کل فنی وحرفه ای، صنایع دستی ومیراث فرهنگی و گردشگری ، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن برگزاری کلاس های آموزشی در رشته های مختلف همکاری بسیار خوبی با اداره کل زندانهای استان در زمینه جذب و آموزش مددجویان در رشته های کاربردی و مورد نیاز جامعه داشته و با توجه به رویکردهای جدید آموزشی و تغییرات بازار کسب و کار باید به سمت پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر فراگیران و همچنین بازار کسب و کار حرکت کنیم .    

مدیر زندان مرکزی به دوره های برگزار شده  در سال ۹۷ اشاره کرد  و اذعان داشت : ۵۹ دوره در ۲۲ رشته مختلف آموزشی درسال گذشته در زندان مرکزی برگزار شد که ۱۳۵۰ نفر از مددجویان در مدت ۶۶۶۴ ساعت تحت آموزش های شغلی وحرفه ای  قرارگرفتند .

ترابی در پایان خاطر نشان کرد : امید است مددجویان از فرصت فراهم شده نهایت استفاده را برده و ضمن فراگیری مهارت های شغلی، در دوران بعد از آزادی جذب بازارکسب و کار شده و شاهد بازگشت مجدد آنان به زندان نباشیم .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*