اخبار کوتاه

مدیر زندان مرکزی قزوین: نظم وامنیت در زندان زمینه ارتقاء فرایندهای اصلاحی و تربیتی را فراهم می کند.

مدیر زندان مرکزی قزوین در مراسم معارفه فرمانده جدید یگان حفاظت گفت: توسعه نظم وامنیت در زندان، زمینه ساز بهبود وارتقاء فرایندهای اصلاحی و تربیتی زندانیان می باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ علی حسامی در مراسم معارفه فرمانده قرار گاه زندان مرکزی در سخنانی اظهار داشت: رعایت دقیق بخشنامه های ابلاغی و دستورالعمل های سازمانی راه حل بسیاری از موانع و مشکلات است.
وی همچنین خاطرنشان کرد: زیرساخت همه فعالیت ها در هر جامعه ای، رعایت نظم و حفظ امنیت است و انجام تمامی فعالیت های زندانبانی در سایه برقراری نظم و امنیت میسر می شود.
مدیر زندان مرکزی قزوین در ادامه یادآور شد؛ اطاعت پذیری از دستورهای سازمانی تحت نظارت فرماندهی واحد به ویژه در حوزه یگان حفاظت شرط اصلی موفقیت در نظام زندانبانی است.
حسامی با اشاره به ضرورت تحقق اهداف اصلاحی و تربیتی، کمک به بازسازی شخصیت اجتماعی زندانیان را شغلی مقدس دانست و خدمت صادقانه در این عرصه را موجب قرب و رضایت الهی برشمرد.
وی با قدردانی از زحمات کلیه پرسنل یگان حفاظت زندان مرکزی بیان داشت: امیدوارم با همدلی و هماهنگی بیشتر در اجرای وظایف سازمانی موفق بوده و از خداوند منان سالی پر از موفقیت و بهروزی را برای همکاران عزیز آرزومندم.
گفتنی است در پایان این مراسم آقای علی فلاح به عنوان فرمانده جدید قرارگاه زندان مرکزی معرفی و از زحمات آقای محسن ارژنگ قدردانی شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*