اخبار کوتاه

مدیرکل زندان‌های استان تهران: کمتر کسی به علت بدهی در کانون اصلاح و تربیت حضور دارد

مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: کمتر کسی است که به علت بدهی یا جرایم عمد در کانون اصلاح و تربیت حضور داشته باشد. به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سهراب سلیمانی در حاشیه بازدید از کانون اصلاح و تربیت استان تهران که عصر روز گذشته برگزار شد، گفت: کانون اصلاح و تربیت یک مرکز نگهداری است که ما در آنجا به بچه‌ها به چشم فرزند نگاه می‌کنیم و سعی می‌کنیم امکانات لازم برای یک فرد را در کانون فراهم کنیم.

وی اظهار کرد: مدیریت در کانون اصلاح و تربیت به صورت داخلی بوده و در آنجا شورای شهر و شهردار وجود دارد که توسط بچه‌های کانون انتخاب می‌شوند.

سلیمانی با بیان اینکه کارهایی که مورد نیاز کانون است توسط شورا انجام می‌شود، گفت: تمام تلاش مدیر کانون اصلاح و تربیت این است که تعدا کمی در کانون بمانند، مگر اینکه واقعاً نیاز باشد.

مدیرکل زندان‌های استان تهران خاطرنشان کرد: کارهای فرهنگی از بدو ورود افراد به کانون مورد توجه قرار می‌گیرد و ما خود را مکلف می‌دانیم احکام اولیه را به بچه‌ها گوشزد کنیم.

سلیمانی با اشاره به اینکه کمتر کسی است که به علت بدهی یا جرایم عمدی در کانون حضور داشته باشد، ادامه داد: ما چندین جشن گلریزان برای کمک به بچه‌های کانون در طی سال برگزار می‌کنیم. در حال حاضر ۱۷۴ پسر و ۱۱ دختر در کانون حضور دارند.

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*