اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان قزوین:۴۹ زندانی جرائم غیرعمد نیازمند شهرستان البرز در انتظار کمک خیرین نیکوکار

مدیرکل زندانهای استان قزوین درحاشیه جشن گلریزان شهرستان البرز اعلام نمود: ۴۹ زندانی  جرائم غیرعمد نیازمند این شهرستان  در انتظار کمک خیرین نیکوکار می باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمدعلی محمدی دراین مراسم گفت:۴۹ زندانی جرائم غیرعمد نیازمند چشم انتظار کمک خیرین نوعدوست هستند تا به آغوش خانواده های خود بازگردند.

وی افزود: زندان جای مناسبی برای  زندانیان جرائم غیر عمد نیست. حبس آسیب های اجتماعی متعددی را هم برای زندانی و هم برای خانواده وی بهمراه دارد. از این رو باید  تلاش نمود تا ایندسته ازآسیب دیدگان اجتماعی از زندان آزاد گردند.

مدیرکل زندانهای استان قزوین تصریح داشت: به همت خیرین شهرستان البرز ۳۷ زندانی جرائم غیرعمد این شهرستان در سال گذشته از زندان آزاد گردیدند. امسال نیز ۴۹ زندانی با بدهی بالغ بر  ۱۶۰ میلیارد ریال در زندان تحمل حبس می نمایند که امیدواریم  با کمک خیرین این شهرستان شرایط آزادی همه آنها از زندان فراهم شود.

محمدی درپایان خاطرنشان کرد: برگزاری جشن های گلریزان در ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی است تا خیرین نیکوکار با نیت الهی خود به کمک کسانی بیایند که چشم انتظار آنها هستند و به دلیل ارتکاب جرائم غیر عمد در زندان و به دور از خانواده های خود به سر می برند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*