اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان قزوین: وظیفه شناسی و احساس مسؤلیت، اساس کار زندانبانی است.

مدیرکل زندان های استان قزوین در حاشیه بازدید سر زده خود از زندان مرکزی اظهار داشت: وظیفه شناسی و احساس مسؤلیت، اساس کار زندانبانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمد علی محمدی در جریان بازدید سر زده از زندان مرکزی گفت: وظیفه شناسی وتعهد، اساس کار در نظام زندانبانی است و در این صورت مأموریتهای محوله سازمانی به بصورت سیستمی و ضابطه مند در زندانها اجرا خواهدشد .

وی با اشاره به اینکه منابع انسانی مهمترین سرمایه هر سازمانی است افزود: در هر سازمان و در هر رده ای که خدمت می نماییم باید انسان‌های وظیفه شناس و مسئولیت‌پذیری باشیم‌. تعهد در شغل زندانبانی هدف و انگیزه خدمت را در افراد  بالا می‌برد.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه تصریح نمود: ایجاد بسترهای لازم برای اصلاح و تربیت زندانیان، از جمله برنامه های مهم ریاست محترم سازمان زندانهای کشور است و برای رسیدن به این هدف مهم باید تعهد، مسؤلیت پذیری و دلسوزی همه کارکنان در زندانها حاکم باشد.

محمدی خاطر نشان کرد: بطور همزمان، برنامه های حوزه امنیتی و اصلاحی و تربیتی با رویکرد دینی و مذهبی در زندانهای استان اجرا می گردد و امیدوارم با احساس وظیفه بیش از پیش مسؤلین و کارکنان زندانها، شاهد ارتقاء روز افزون برنامه های ابلاغی سازمان باشیم.

شایان ذکر است مدیرکل زندانهای استان در بازید چند ساعته خود از زندان مرکزی از طرح های عمرانی این مرکز نیز بازدید و دستورات لازم را صادر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*