اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان قزوین: وجود تعاونی ها برای توسعه رفاه کارکنان ضروری است

مدیرکل زندانهای استان قزوین اظهارداشت: وجود تعاونی ها برای توسعه رفاه کارکنان ضروری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمدعلی محمدی درجمع اعضای هیئت مدیره تعاونی مصرف کارکنان زندانهای استان گفت: مهمترین فلسفه تشکیل و توسعه شرکت های تعاونی کارکنان، بهبود شرایط زندگی و ارتقای سطح درآمد و وضعیت اجتماعی آنهاست. لیکن در شرایط کنونی، تعاونی های کارکنان نیازمند پویایی، خلاقیت و نوآوری در جهت بقا و حفظ مزیت های خود برای کلیه اعضاء می باشند.

مدیرکل زندانهای استان قزوین افزود: تعاونی ها بویژه تعاونی مصرف کارکنان در صورتی موفق خواهند بود که مدیران و کارکنان آنها افرادی خلاق و دارای انگیزه ای بالا برای خدمت باشند. لیکن در گام اول تغییر نگاه و فرهنگ حاکم بر تعاونی ها ضروری بوده و همکاران حوزه روابط عمومی می توانند با اطلاع رسانی مستمر و ارتقای بلوغ فکری کارکنان، بستر مورد نیاز را برای پویایی و تغییر تعاونی ها فراهم سازند.

محمدی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: تعاونی کارکنان برای آنکه بتواند همگام با تغییرات و نیازهای ذینفعان خود پیش برود، به مدیریت صحیح برای شفافیت درعملکرد و اعتماد سازی پرسنل نیازمند است تا بتواند پاسخگوی نیاز مخاطبین خود باشد.

وی در پایان سخنان خود توسعه تعاونی را از جمله شاخص های کلیدی چابک سازی کارکنان دانست و به اعضای هیئت مدیره تعاونی های زندانهای استان تأکید نمود: تعاونی ها بویژه تعاونی مصرف و مسکن کارکنان بامحوریت توسعه رفاه همکاران و با رعایت قوانین ومقررات سازمانی در کمترین زمان ممکن مدیریت و راه اندازی گردد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*