اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان قزوین: مسؤلیت پذیری وتعهد دو عامل مهم درپیشبرد برنامه های سازمانی

مدیرکل زندانهای استان قزوین اظهار داشت: مسؤلیت پذیری و تعهد دوعامل مهم در پیشبرد برنامه های سازمانی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمدعلی محمدی در جمع مسؤلین زندانهای استان گفت: منابع انسانی مهمترین سرمایه هرسازمانی است و بایستی مسؤلیت پذیری وتعهد در خدمت سيستم بوده و منشا تغييرات سازنده باشد تا نيل به اهداف ميسر گردد.
وی بابیان اینکه مسؤلیت پذیری یعنی اینکه که فرد نسبت به وظایفی که برعهده دارد متعهد باشد؛ افزود: انجام وظایف محوله اگر با تعهد ومسؤلیت پذیری همراه باشد، موجب توسعه وپیشرفت در اهداف سازمانی خواهد شد.
مدیرکل زندانهای استان اذعان داشت: هرچه کارکنان در زندان حرفه‌ای‌تر باشند، ایده‌ها و راهکارهای سازمانی را برای بهبود امور بکار خواهند بست. از اینرو باید نسبت به قوانین و مقررات سازمان، اشراف کامل داشت و آنها راهمانند آجرهایی برای ساختن یک مجموعه قابل اعتماد برشمرد و اساس کار خود قرار داد. لیکن وقتی معیارهای مشخص سازمانی به درستی در زندان ها پیاده شود؛ نتایج ارزشمندی در همه حوزه های تأمینی و تربیتی بوجود خواهد آورد.
محمدی در پایان سخنان خود، تغییرات ایجاد شده در زندانهای استان را نتیجه اجراي دقيق برنامه ها و سياستهاي سازمان برشمرد و افزود: سازمان زندانهای کشور دارای ساختارها و ضوابطی است که همه مسؤلین وکارکنان باید با نگاه وتوجه ویژه ای داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*