اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان قزوین : ماه شعبان فرصتی برای کسب معنویت و بندگی است

مدیرکل زندانهای استان قزوین گفت:ماه شعبان فرصتی برای کسب معنویت وبندگی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:حمیدرضافراست طلب در بازدید از زندان مرکزی باتأکیدبر ضرورت استفاده از همه ظرفیت های فرهنگی زندان  در راستای برگزاری هرچه باشکوه تراعیاد شعبانیه وسایرمناسبتهای مذهبی  ،اظهار داشت: ماه پربرکت شعبان فرصت کسب معنویت و بندگی خداوند متعال و ماه بهره‌مندی از ظرفیت‌های معنوی است.

وی بابیان اینکه فرصت های دینی با سرنوشت انسان سر و کار داشته ودر اکثر اوقات به تغییر وسعادت آنها منجرمی شود افزود: انسان در طول زندگی خود بایستی از فرصت‌ها بویژه فرصتهای دینی ومعنوی به خوبی استفاده کند. لیکن شناخت و بهره گیری از آن ، اندیشه و عقلانیت همه افراد بویژه آسیب دیدگان را متبرک به نور امداد الهی می کند.

مدیرکل زندانهای استان قزوین ماه شعبان را  فرصتی برای ترویج مبانی اسلامی در بین زندانیان دانست و ابراز داشت:هیئتهای  مذهبی زندانها در آئین شعبانیه حضوری پررنگ داشته باشند و جشن‌ها به گونه ای برگزار شود تا همشأن حضرت ولیعصر (عج) باشد.

فراست طلب در ادامه سخنان خود استفاده از فیوضات ماه شعبان را بستری برای ورود به ماه مبارک رمضان توصیف کرد وگفت: اگر انسان توفیق کرامات ماه رجب را نداشته باشد خداوند فرصت شعبان را در اختیار قرار داده است، در ماه شعبان المعظم باید بسیار استفاده کرد و آماده ورود به ماه مبارک رمضان شد.

وی در پایان عرائض خود خاطرنشان کرد: برای به دست آوردن قله های سعادت باید از فرصت طلایی ماههای رجب، شعبان و رمضان نهایت استفاده را برای کسب معنویت وبندگی بعمل آورد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*