اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان قزوین: فعالیت های فرهنگی و ورزشی در کاهش فرسایش شغلی کارکنان زندان تأثیر گذار است

مدیرکل زندانهای استان قزوین اظهار داشت:فعالیتهای فرهنگی و ورزشی در کاهش فرسایش شغلی کارکنان زندان تأثیر گذار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمدعلی محمدی در مراسم اختتامیه جشنواره مسابقات ورزشی کارکنان و سربازان وظیفه ضمن تبریک به مناسبت میلاد سراسر نور امام نهم شیعیان حضرت امام جواد (ع) بیان داشت: بسیار خوشحال هستیم که در این روز فرخنده و مبارک مراسم تجلیل از فعالان و نفرات برتر مسابقات فرهنگی و ورزشی کارکنان و سربازان وظیفه برگزار می گردد.

وی به صعوبت و سختی های شغل زندانبانی اشاره کرد و خاطر نشان نمود: شغل زندانبانی از جمله مشاغل سخت و طاقت فرساست که از لحاظ روحی فرد را تحت تأثیر قرار داده و به طور غیر مستقیم هم در زندگی شخصی وخانوادگی کارمند اثرگذار است. لیکن حضور همکاران  در فعالیت های فرهنگی و  ورزشی  در کاهش آسیب های احتمالی مؤثر بوده و شادابی و نشاط را برای آنها به ارمغان خواهد آورد .

محمدی در پایان اظهار داشت: امیدواریم در سال جدید شاهد حضور بیشتر کارکنان و سربازان وظیفه در فعالیت های فرهنگی و ورزشی باشیم و برای همه شما در سال ۹۸ سالی توأم با سلامتی و موفقیت را درعرصه های مختلف زندگی از خداوند متعال خواستارم.

در ابتدای مراسم رئیس اداره فرهنگی وتربیتی زندانهای استان ضمن عرض خیرمقدم و همچنین تبریک میلاد باسعادت حضرت جواد الائمه (ع) اذعان داشت: در سال جاری به یاری خداوند متعال و عنایت ویژه مدیرکل محترم زندانهای استان موفق به اجرای بیش از ۹۰ درصد برنامه های حوزه فرهنگی وتربیتی ابلاغی سازمانی شدیم .

ابراهیمی در ادامه گزارش از فعالیت های زندانهای استان در بخش های مختلف فرهنگی و تربیتی ارائه داد و تصریح داشت: در سال جاری شاهد رشد چشمگیر حضور کارکنان و سربازان وظیفه در فعالیت های فرهنگی بودیم و امیدواریم در سال ۹۸ با برنامه ریزی مدون تر شاهد مشارکت حداکثری این عزیزان در حوزه فرهنگی باشیم . 

لازم بذکر است در این مراسم ضمن تقدیر و اهداء جوایز به نفرات برتر مسابقات ورزشی کارکنان و سربازان و همچنین تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن کریم قوه قضاییه ومسابقه کتابخوانی خانه بهشتی ، از روحانیون و مربیان آموزشی  و فعالان نماز زندانهای استان نیز تقدیر و لوح سپاس وکارت هدیه اهداء گردید .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*