اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان قزوین: سرعت عمل، دقت وهوشیاری اساس کار زندانبانی است

مدیرکل زندانهای استان قزوین اظهارداشت: سرعت عمل، دقت وهوشیاری اساس کار زندانبانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین،محمدعلی محمدی در حاشیه بازدید از زندان مرکزی و تقدیراز کارمند ساعی آن مرکز گفت: کارکنان محور توسعه همه برنامه های سازمانی هستند و حصول هر موفقیتی، در سایه تلاش،دقت وهوشیاری آنها ممکن است.

وی تعهد و احساس مسؤلیت را وظیفه تک تک کارکنان دانست و افزود:ارتقای  فعالیتها و موفقیت های سازمانی بویژه اقدامات تأمینی و تربیتی، با وجود منابع انسانی با انگیزه و متعهد ممکن خواهد بود. تلاش و زحمات زندانبانان با پاداش های مادی قابل جبران نیست بلکه اصلاح ونجات نفوس بخطا رفته، بزرگترین حلاوت کار و پشتوانه معنوی برای هر کارمند موفقی دراین عرصه خواهدبود.

مدیرکل زندانهای استان قزوین متذکرشد:ممکن است برخی از کارکنان گاهی اوقات درانجام وظایف محوله دقت عمل نداشته و از ادای مسئولیت خود غافل می شوند از اینرو باتوجه به شرایط حساس کار در زندان،هوشیاری ودقت عمل بسیار مهم بوده تا دچارآسیب وتنش های احتمالی نشویم.لیکن همه در قبال وظیفه ای که برعهده دارند باید احساس مسئولیت کرده  و از کنار آن بی تفاوت نگذرند.

محمدی به آسیبهایی که کارکنان را تهدید می نماید اشاره کرد وبیان داشت:نباید فراموش کنیم که عدم هوشیاری و آگاهی درکار بویژه محیط زندان منجر به عدم دقت در اجرای درست برنامه های محوله سازمانی خواهد شد.همه همکاران باید ازارتباط با کسانی که ممکن است آنان رادچارآسیب وچالش نمایند جدا خود داری و در این زمینه باید هوشیاری کامل داشته باشند.  

این مقام مسؤل درادامه تصریح داشت:نظام تشویق کارکنان ساعی جزو اصول مهم مدیریتی است. بنابراین،تشویق صحیح،بموقع واصولی راه حلی ارزشمند برای بازدهی بیشتر و بهتر نیروی انسانی است.

وی در پایان از عملکرد هوشیارانه و وظیفه شناسانه احدی از مراقبین تأمینی وتربیتی زندان مرکزی تقدیر وکارت هدیه اهداء نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*