اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان قزوین: تعاملات مناسب مدیر با کارکنان فضای پرسنلی پرانرژی را به همراه خواهد داشت.

مدیرکل زندانهای استان قزوین اظهار داشت: تعاملات مناسب مدیر با کارکنان فضای پرسنلی پرانرژی را به همراه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمدعلی محمدی در سومین نشست صمیمانه با کارکنان زندانهای استان گفت: کارشناسان در پیشبرد اهداف و رسالت های سازمانی نقش اساسی بر عهده داشته و همه باید در هر سطحی، یاری گر مدیران مجموعه خود باشند تا جزئیات مشکلات در محیط کار آشکار و نسبت به حل آن اقدامات مناسب صورت گیرد.
وی در ادامه تصریح کرد: هدف مدیریت زندان های استان، برقراری تعاملات مناسب با کارکنان است تا فضای زندان، فضایی تربیتی ، پرانرژی وبانشاط باشد.
این مقام مسئول در ادامه بیان داشت: برنامه های طراحی شده متنوع فرهنگی برای کارکنان ازجمله برگزاری اردوهای فرهنگی وتفریحی و برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان، از لحاظ روحی نیاز مبرم هر فرد می باشد و تمام توان و تلاش خود را بکار می بندیم تا این برنامه بیش از گذشته و با کیفیت بهتری برگزار شود.
محمدی در ادامه افزود: دغدغه اصلی ریاست محترم سازمان زندانهای کشور، نگهداری درست زندانیان متناسب باحقوق شهروندی و تکریم خانواده های آنها می باشد و در هرم تشکیلاتی زندانها کلیه کارکنان مسئولیت سنگینی از این حیث بر عهده دارند و باید با کمک و همدلی در راستای اهداف سازمانی قدم برداریم؛ به نوعی که رسالت زندانبانی پس ازپیروزی انقلاب بامحتوای تربیتی مناسب و حقوق شهروندی زندانیان انجام شود وبه نحوی که از هرنوع غفلت درحوزه های امنیتی نیز پرهیز گردد.
در ادامه مراسم مدیرکل زندانهای استان به پرسش ها و دغدغه های کارکنان در خصوص مسائل مختلف کاری با سعه صدر پاسخ داده و در پایان از همکاران ایثارگر، جانباز و فرزندان شاهد، کارکنان ساعی، نفرات برتر مسابقات ورزشی و برگزار کنندگان اردوی فرهنگی کارکنان وخانواده های آنها با اهداء لوح و هدیه نقدی و غیرنقدی قدردانی بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*