اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان قزوین: ارتقاء خدمات رفاهی برای ایجاد انگیزه در کارکنان زندانها ضروری است

 

مدیر کل زندانهای استان قزوین اظهار داشت: ارتقاء خدمات رفاهی برای ایجاد انگیزه در کارکنان زندانها ضروری است و یکی از مهمترین راهبردهای افزایش بهره بری و کارآمدی منابع انسانی خواهدبود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمدعلی محمدی در جلسه کمیته رفاهی کارکنان زندانهای استان برتوسعه خدمات رفاهی کارکنان  تأکید کرد وگفت:بهبود خدمات رفاهی درراستای افزايش نشاط در بین كاركنان وخانواده های آنها ضروری بوده و تعلق سازمانی را بدنبال خواهد داشت.

وی بیان داشت: حفظ سلامت جسمی و روحی كاركنان مستلزم توجه بیشتر مدیران ومسؤلین زندان در موضوعات رفاهی کارکنان است و بسیاری از فشارها و دغدغه های شغل حساس زندانبانی كاهش خواهدیافت.

مدیرکل زندانهای استان با بیان اینکه زندانبانان یکی از پرتلاش‌ترین و صادق ترین نیروها هستند، اذعان داشت:زندانهای استان دارای نیروهای متعهد و دلسوزی است که همواره دلشان در گرو ایجاد امنیت در جامعه و اصلاح نفوس بخطا رفته  است.از اینرو باید برای فراهم کردن شرایط رفاهی و معیشتی آنها از تمامی ظرفیت‌های موجود بهره گرفت.

این مقام مسؤل به رایزنی ها وبرنامه  ریزی های بعمل آمده بویژه امضای تفاهم نامه بانک ها اشاره کرد و تصریح داشت: کمیته رفاهی زندانهای استان تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا همکاران از تسهیلات ویژه‌ای برخوردار شوند.

محمدی  در ادامه عقد قرارداد‌های رفاهی در حوزه بهداشت و سلامت  کارکنان را ضروری دانست و خاطر نشان کرد: در حال حاضر عقد قرار داد با درمانگاههای تخصصی دندانپزشکی با اقساط بلندمدت و بدون پرداخت اولیه از سوی همکاران یکی از مهم‌ترین نیازها در بخش سلامت و بهداشت کارکنان و خانواده آنهاست. از اینرو تلاش خواهیم کرد تا حد امکان خدمات شایسته رفاهی  برای همکاران خدوم فراهم گردد.

مدیرکل زندانهای استان در پایان با اشاره به اینکه خدمات‌رفاهی در قبال تلاش‌های شبانه روزی همکاران ناچیز است، اظهار داشت:کارکنان پرتلاش زندانهای استان از سرمایه‌های اصلی ما هستند و توجه جدی به این سرمایه‌ها قطعا موجب ارتقاء خدمات در نظام زندانبانی خواهد شد.

شایان ذکر است در پایان این جلسه پیگیری تأسیس تعاونی مسکن کارکنان، عقد قرار داد با فروشگاههای معتبر، عقد قرار داد با بانک تجارت و بیمه ملت جهت دریافت خدمات خرید اقساطی و عقد قرار داد با مراکز ارائه خدمات دندانپزشکی در دستور کار کمیته رفاهی زندانهای استان قرار گرفت. 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*