اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان قزوین:دغدغه اصلی مسئولین و کارکنان زندانهای استان حل مشکلات زندانیان است

مدیرکل زندانهای استان قزوین اظهارداشت: دغدغه اصلی مسئولین و کارکنان زندانهای استان حل مشکلات زندانیان است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمدعلی محمدی درحاشیه بازدید از زندان مرکزی و دیداربا مددجویان بند نسوان ضمن تبریک سال نو و همچنین اعیاد شعبانیه، بااشاره به عفو گسترده مقام معظم رهبری بیان داشت: بسیارخوشحال هستم که عفو عمومی مقام معظم رهبری مشمول جمع کثیری از زندانیان نسوان نیز شده است و امیدوارم به زودی شاهد آزادی تمامی زندانیان استان باشیم.
وی با بیان اینکه دغدغه اصلی مسئولین زندانهای استان، حل مشکلات زندانیان است افزود: وظیفه نگهداری مجرمین و متهمین، کاری سنگین، طاقت فرسا و دشوار است و بر اساس مأموریت محوله سازمان زندانهای کشور، همه سعی وتلاش ها در زندان، اصلاح وبازپروری برای بازگشت شرافتمندانه زندانیان به جامعه می باشد.
محمدی همچنین باتأکیدبرعملیاتی نمودن دستورالعمل های سازمانی اذعان داشت: با اجرای دقیق دستورالعمل و اسناد ابلاغی سازمان زندانهای کشور، بسیاری از مشکلات زندانیان مرتفع می شود.
مدیرکل زندانهای استان قزوین در ادامه سخنان خود با اشاره به فواید حضور زندانیان در برنامه های فرهنگی وتربیتی، بیان داشت: الحمدلله در عرصه اصلاح وتربیت مشارکت مجموعه زندانیان استان و از جمله بیش از هفتاد درصد زندانیان زن در مسابقات ورزشی بسیار امیدوار کننده بوده و با توجه به نقش ورزش در افزایش امید به زندگی و حفظ تندرستی ، امیدوارم روز به روز گرایش به انجام فعالیت های ورزشی در بین زندانیان بیشتر شود .
این مقام مسؤل درپایان سخنان خود خاطرنشان کرد:یقین بدانید دغدغه اصلی همکاران من در زندانهای استان حل مشکل زندانیان می باشد و آرزو دارم خداوند متعال در این راه یاری رسان همه مسؤلین وهمکاران سازمانی باشد .
مدیرکل زندانهای استان در پایان دیدار خود به نفرات برتر جشنواره ورزشی زندانیان نسوان لوح تقدیر وجوایز نقدی و به همه مددجویان نسوان کارت هدیه دومیلیون ریالی اهداء نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*