اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان قزوین:تأمین امنیت در زندانها ضرورتی غيرقابل انكار

مدیرکل زندانهای استان در دیدار با فرمانده انتظامی استان قزوین اظهارداشت: تأمین امنیت در زندانها ضرورتی غیرقابل انکاراست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمدعلی محمدی بهمراه معاونین خود با سردار دکتر مهدی محمودی دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل زندانهای استان دراین دیدارضمن تبریک اعتیاد شعبان المعظم اظهار داشت: زندان محل نگهداری مجرمین وبرهم زنندگان امنیت اجتماعی است و تأمین امنیت در زندانها ضرورتی غيرقابل انكار دارد.

وی افزود:رسالت سازمان زندانهای کشور اصلاح و تربیت مجرمين است.لیکن اجرای برنامه های تربیتی مستلزم حفظ وتأمین امنیت در همه ابعاد بوده که بحمدلله با تدابیر و برنامه های ریاست محترم سازمان این مهم محقق گردیده و روند رو به رشدی دارد.

محمدی بیان داشت:بخش مهمی از تأمین امنيت زندانها برعهده يگان حفاظت بوده و در اين راستا نيروي انتظامي استان نیزحداكثر همكاري خود را با مجموعه داشته که جای تشکر وقدردانی دارد.

مدیرکل زندانهای استان،نيروي انتظامي را مسؤل تأمين امنيت و ايجاد آرامش در جامعه دانست و ابراز امیدواری کرد:با تعامل و همدلی وارتباط نزديك،نتيجه مطلوب تری در راستاي برقراري امنيت وپیشبرد اهداف سازمانی بدست آید.

فرمانده نیروی انتظامی استان نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید زندانهای استان گفت:زندان در چرخه امنیت جامعه نقس بسیار مهمی دارد. مهمترین وظیفه در زندانها ایجاد نظم وامنیت است که بحمدلله این امر به خوبی و با برنامه محوری صورت پذیرفته و سازمان زندانها درانجام این رسالت بزرگ موفق عمل نموده است.

سردار دکتر محمودی با اعلام همکاری و مشارکت هرچه بیشتر در راستای ارتقاء تأمین امنیت زندان های استان و تعامل فیمابین اذعان داشت:مشارکت وهمکاری  یگان حفاظت ونیروی انتظامی در جهت ارتقاء امور محوله مرتفع شده وباید تلاش شود در آینده نزدیک با استفاده از تجارب ارزنده مدیر کل زندانها، استان از حیث امنیت و نظم و بهبود وضعیت ، به جایگاه شایسته خود ارتقاء یابد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*