اخبار کوتاه

مدیرعامل ستادمردمی دیه استان قزوین:انفاق سبب نجات جامعه از مفاسد کشنده است

رئیس ستاد مردمی دیه استان قزوین در جشن گلریزان شهرستان بوئین زهرا گفت:انفاق و عمل خیر موجبات نجات جامعه از مفاسد کشنده و پرخطر را فراهم می سازد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ سید محمد ابراهیمی اظهار داشت: مهمترین عامل کمک رسانی به نیازمندان اعتقادات مذهبی و هنجارهای شخصی و همچنین الزامات اخلاقی است .

وی در ادامه افزود: بی شک برقراری صمیمیت میان آحاد جامعه، نیازمند همدلی ویاری رسانی است که انفاق و کمکهای خیرین این مهم را جامه عمل پوشانده و موجبات پرهیز از انحرافات  و آسیبهای اجتماعی را نیز فراهم می سازد.

ابراهیمی در اذعان داشت :خیرین و نیکوکاران انفاق را که فریضه الهی است و در قرآن نیز به آن تاکید شده گرامی داشته و آن را کسر از مال خود نمی دانند،  بلکه معامله با خداوند است و آنرا فرصتی برای خودسازی و شکر نعمت قرار داده اند .

رئیس ستاد مردمی دیه استان قزوین بیان کرد : امروزه در تمامی جوامع بشری این مهم جایگاه ویژه ای یافته است و پژوهشها نشان داده است که حمایت از نیازمند و مستضعفین موجبات سالم سازی جامعه را فراهم ساخته و نقش بسزایی در پیشگیری از رفتارهای پرخطر و آسیبهای اجتماعی برای افراد و جامعه دارد . 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*