اخبار کوتاه

مددجویان فعال در حوزه اشتغال وحرفه آموزی زندان بوئین زهرا تجلیل شدند

طی مراسمی از مددجویان فعال در حوزه اشتغال وحرفه آموزی زندان شهرستان بوئین زهرا تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمد حسین کیامینی در این مراسم گفت: به هر میزان اوقات فراغت مددجویان غنی سازی شود و زمینه های اشتغال و حرفه آموزی آنها در زندان فراهم گردد، در راستای اصلاح و تربیت موفق تر خواهیم بود .

وی در ادامه افزود : ایجاد بسترهای اشتغال و حرفه آموزی از مهمترین دغدغه های سازمان زندانهاست و باید در نظر داشته باشیم که اجرای این مهم در روند بازپروری مددجویان تاثیر گذار بوده و همگام با برنامه های فرهنگی و مکمل سایر برنامه های بازپرورانه است .

رئیس زندان بوئین زهرا ضمن اشاره به روند مثبت اشتغال و حرفه آموزی مددجویان در سال گذشته اذعان داشت : در سال جدید سعی بر آن داشته ایم تا با توسعه و گسترش کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی افراد بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم و در این راستا اقدامات لازم و موثری انجام شده است .

کیامینی اظهار داشت : درخواست روز افزون مددجویان در خصوص شرکت در کلاسهای آموزشی و همچنین اشتغال در کارگاهها گواه بر بازخورد مثبت این برنامه می باشد و در این راستا شورای طبقه بندی زندان باید ضمن بررسی درخواست افراد واجد شرایط، مراتب به کارگیری آنان را پیگیری نماید .

در پایان از تعدادی از مددجویان نمونه  فعال در حوزه اشتغال تقدیر بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*