اخبار کوتاه

مانور کنترل اغتشاش در زندان بوئین زهرا برگزار شد

رئیس زندان بوئین زهرا از برگزاری مانور مشترک کنترل اغتشاش  دراین زندان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:محمدحسین کیامینی بااعلام این خبرگفت:صبح روز گذشته  با همکاری نیروی انتظامی و با مشارکت هلال احمر , اورژانس و آتش نشانی منطقه مانور کنترل اغتشاش باهدف تقویت و آماده سازی نیروهای یگان حفاظت زندان جهت مقابله با اغتشاشات احتمالی برگزارشد.

وی افزود: اجرای این مانورها به آمادگی جسمی و فکری نیروهای یگان حفاظت کمک شایانی خواهد کرد و برگزاری آن باعث سنجیدن قدرت کنترل اغتشاشات نیروهای مجموعه می شود.

در ادامه سرهنگ رحمت اله کریمی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان نیز اظهارداشت: در این مانور  آمادگی جسمانی نیروهای یگان حفاظت و ایجاد تعامل با نیروی انتظامی و یگانهای امدادی سنجیده خواهدشد.

وی تصریح داشت:این مانور علاوه بر افزایش ضریب امنیتی در مقابل اغتشاشات و برقراری نظم و انضباط به عنوان یک عامل مهم هشدار دهنده و بازدارنده در مقابل آسیبهای احتمالی در داخل زندان می باشد.

این مانور  با رمز یا حسین توسط فرمانده میدان آغاز و طی مراحل گوناگونی از قبیل عملیات درمحوطه، ورود به محل اغتشاش توسط نیروهای یگان حفاظت و نیروی انتظامی ،کنترل مددجویان آشوبگر ،کمک به مصدومین فرضی با همکاری اورژانس ، آتش سوزی فرضی و مهار آن توسط آش نشانی به اجراء درآمده و با موفقیت  به پایان رسید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*