اخبار کوتاه

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا: توسعه و ارتقاء امنیت زندان همگام با امنیت جامعه است

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا در دیدار با رئیس زندان و مسئولین انتظامی گفت:توسعه و ارتقاء امنیت زندان همگام و تاثیر گذار بر امنیت جامعه است.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل زندانهای استان قزوین؛ سرهنگ علیانژاد اظهار داشت: نگرش زندان و زندانبانی امروزه تغییر یافته و درکنار ایجاد امنیت پایدار،  در راستای اصلاح و تربیت مجرمین نیز گامهای مؤثری برداشته شده است.

این مقام مسئول افزود: تعاملات وهمکاری لازم باید توسط عوامل انتظامی با یگان حفاظت و مسئولین زندان درتمامی ایام وساعات برقرار باشد و از تمامی ظرفیتها در این حوزه بهره برداری لازم به عمل آید .

وی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت آموزش در حوزه های مختلف برای سربازان گفت:باید تلاش کرد تا برنامه های آموزشی  برای سربازان توسعه یافته و در قالبهای متنوع برای آنان اجرا شود .

رئیس زندان بوئین زهرا نیز اظهار داشت: ارتقا تعامل بین دوطرف، موجب تقویت عملکرد و بازدهی بهتر  خواهد بود. به هر میزان تعاملات افزایش یابد، میزان بازدهی برنامه های مشترک اعم از امنیتی ،انتظامی و آموزشی نیز افزایش خواهد یافت و این مهم در امنیت زندان و به نسبت امنیت جامعه نیز تاثیر گذار می باشد .

در پایان جلسه از سربازان نمونه یگان حفاظت زندان بوئین زهرا تقدیر و تشکر و به آنان جوایزی اهدا گردید .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*