اخبار کوتاه

وضعیت رسیدگی به امور زندانیان قزوین شایسته تقدیر است.

فرمانده انتظامی استان قزوین در بازدید از زندان مرکزی قزوین وضعیت رسیدگی به امور زندانیان را مطلوب و شایسته تقدیر ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ سردار مهدی حاجیان بهمراه مدیرکل زندانهای استان از بخش های مختلف زندان مرکزی بازدید کرد.
این مقام ارشد انتظامی استان در سخنانی توسعه تعاملات نیروی انتظامی و اداره کل زندان های استان به منظور تحقق اهداف حوزه نظم وامنیت را رویکردی مهم توصیف کرد.
سردار حاجیان از نحوه ارائه خدمات اصلاحی، تربیتی و بهداشتی و درمانی در زندان مرکزی قزوین آگاهی یافت و در ادامه وضعیت رسیدگی به امور زندانیان قزوین را مطلوب و با اهداء هدایایی از کارکنان تلاشگر این زندان قدردانی کرد.
همچنین مدیرکل زندان های استان در ابتدای این بازدید گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه های مختلف تأمینی و تربیتی تشریح نمود.
محمدی اعطای مرخصی به بیش از ۱۳۰۰ نفر از زندانیان و پیگیری و اجرای بخشنامه عفو مقام معظم رهبری را مهم ترین فعالیت های حوزه قضایی زندان های استان برشمرد.
مدیرکل زندانهای استان در پایان تلاش برای مقابله با بیماری کرونا باهدف حفظ سلامت زندانیان را یکی از برنامه های مهم در روزهای اخیر توصیف و اجرای موثر تمامی طرح های مربوط به حوزه سلامت واصلاح و تربیت زندانیان را اولویتی بسیار مهم دانست.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*