اخبار کوتاه

فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای زمینه ساز بازگشت مددجویان به زندگی سالم

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین گفت: فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای زمینه ساز بازگشت مددجویان به زندگی سالم می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:علی بابائی در دیدار با مربیان سازمان فنی و حرفه ای شهرستان بوئین زهرا،فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای را زمینه ساز بازگشت مددجویان به زندگی سالم اجتماعی دانست و بر ارتقاء کیفی آموزش حرفه ای تاکید کرد.

وی اظهارداشت: ارتقاء کیفی آموزش مهارت های شغلی وحرفه ای  به ایجاد انگیزه در مددجویان برای کسب مهارت ها و انتخاب دوره های آموزشی متناسب با علاقه آنها بستگی دارد.

بابائی ضمن تقدیر از فعالیت های یکساله مربیان سازمان فنی و حرفه ای شهرستان بویین زهرا در برگزاری  منظم دوره های آموزشی بیان داشت: با توجه به اینکه اکثر مددجویان بومی هستند ، لیکن  شناسایی و نیازسنجی مشاغل به روز  و بومی این شهرستان و ایجاد دوره های آموزشی مرتبط، بسیار حائز اهمیت است.فراگیران پس از آزادی  جذب بازار کار شده و بسترتحقق اهداف سازمانی در حوزه آموزش و بازگشت به زندگی سالم محقق خواهدشد.

رییس اردوگاه کاردرمانی از توسعه و تجهیز اماکن آموزشی این مرکزخبر داد و گفت: توجه به امر آموزش بویژه در حوزه مهارت های فنی و حرفه ای، با حضور مربیان مجرب و متخصص  در دستور کار قرار دارد.

در پایان این نشست مربیان سازمان فنی و حرفه ای شهرستان بوئین زهرا نیز به بیان ظرفیت ها و موانع موجود در این حوزه پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*