اخبار کوتاه

طرح کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در زندان های استان قزوین اجرا می شود

معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای استان قزوین از اجرای طرح کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی ویژه همسران و فرزندان زندانیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین: حسن نورمحمدی در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی و همسران زندانیان اظهار داشت:این طرح با سه عنوان آموزشی پیشگیری از اعتیاد، پیشگیری از طلاق و پیشگیری از مفاسد اجتماعی برای خانواده زندانی، توسط مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانهای استان وانجمن حمایت زندانیان قزوین برگزار میشود.
نورمحمدی خاطرنشان کرد: آسیبهای اجتماعی مانند آسیبهای طبیعی و شاید مهم ترند. بنا به فرمایش مقام معظم رهبری مدظله همان گونه که زلزله بنای خانه ها را تخریب می کنند، آسیب های اجتماعی بنیان خانواده را برهم می ریزد واگر به موقع شناسایی و پیشگیری نگردد، احتمال افزایش خسارتها وجود دارد و اگر غفلت گردد بنیان اجتماع را تخریب می نماید.
وی درپایان بیان داشت: این دوره آموزشی ویژه همسران و فرزندان بالای ۱۵ سال دختر و پسر با حضور اساتید مجرب در حال برگزاری است . در هر دوره تا سقف یکصد خانواده حضور داشته ودر پایان دوره گواهینامه آموزشی دریافت می نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*