اخبار کوتاه

صدور ۱۰۰ گواهینامه فنی و حرفه ای در زندان شهرستان بوئین زهرا

رئیس زندان بوئین زهرا از صدور یکصد  گواهینامه فنی و حرفه ای برای مددجویان این مرکز خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمد حسین کیامینی  بااعلام این خبرگفت: نظر به برگزاری دوره های مختلف فنی و حرفه ای در این مرکز، با همکاری و مساعدت اداره فنی و حرفه ای و صنایع دستی شهرستان بوئین زهرا تا کنون بیش از ۹ دوره آموزشی برای مددجویان برگزار شده است که  به صورت میانگین در هر دوره بیش از ۲۰ مددجو ثبت نام و تحت پوشش این برنامه قرار گرفته اند .

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به برگزاری آزمون پایان دوره کتبی و عملی برای مددجویان شرکت کننده، ۱۰۰ گواهینامه پایان دوره برای قبول شدگان صادر شده است .

کیامینی اذعان داشت : حرفه آموزی و همچنین اشتغال مددجویان از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر رفتار فردی آنهاست. این مهم با نگرش  به شعار سازمانی، باید گسترش یافته و به صورت جامع و با دقت بالایی پیگیری و انجام شود.

رئیس زندان بوئین زهرا بیان کرد :در راستای توسعه اشتغال مددجویان نیز تا کنون اقدامات بسیار مهمی از جمله تنظیم قرار داد با بخش خصوص جهت تأمین نیرو برای شرکتهای تولیدی صورت پذیرفته و نظر به جمعیت کیفری زندان نیز کارگاه خیاطی و اشتغال نشسته شامل مونتاژکاری برای ۲۵ مددجو راه اندازی شده است که ضمن مولد و در آمد زا بودن آن، در روند ارائه تسهیلات قضایی برای این افراد تاثیر گذار خواهد بود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*