اخبار کوتاه

صداقت و اعتمادسازی مدیران ، سلامت یک سازمان را تضمین می کند

رئیس اردوگاه کاردرمانی وحرفه آموزی قزوین گفت: صداقت و اعتمادسازی مدیران ، سلامت یک سازمان را تضمین می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین : دکتر ابراهیمی در جلسه شورای اداری این مرکز اظهارداشت: صداقت و اعتمادسازی از سوی مدیران و کارکنان در هر سطحی به سلامت سازمان و دستگاه می انجامد.

وی افزود:با توجه به آسیب های بیشماری که با غیر اخلاقی شدن و ایجاد فضای بی اعتمادی بین کارکنان به وجود می آید، اتخاذ سیاست های رفتاری و ترویج صداقت از ملزومات معنوی هر سازمانی به شمار میرود،لذا باید به این پرسش پاسخ داد که چه کسانی متولی تصمیم گیری در این حوزه هستند.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: بی شک یکایک افراد سازمان موثر و متاثر از نوع الگوی اخلاقی مرسوم در آن سازمان میباشند که این امر موید اهمیت موضوع و لزوم اندیشیدن در باب آن میباشد.

وی گفت:قطعا یکی از نتایج چنین کوششی تسهیل در امور و رضایت مندی روانی کارکنان خواهد بود،لذا توجه به  فضیلت اخلاقی صداقت در حوزه زندانها که مخاطب و ارباب رجوع آن قشری آسیب دیده و آسیب پذیر به شمار میروند اهمیت این مقوله را دوچندان مینماید.

رییس اردوگاه با برشماری برخی از مزایای همدلی در سایه اعتماد و صداقت اظهار نمود:نهادینه شدن امور اخلاقی مستلزم شروع آن از خویش میباشد و عدم مقایسه در اینگونه امور موجب توسعه و در نهایت ایجاد یک مجموعه یک دست و یک صدا خواهد بود.

دکتر ابراهیمی در پایان عنوان نمود :این سازمان در چشم اندازهای معنوی خود توجه خاص به کارکنان اخلاق مدار داشته  و اهمه همکاران را به اندیشیدن در مباحث مطروحه دعوت می نماید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*