اخبار کوتاه

زندان بوئین زهرا در آستانه ماه عزای حسینی سیاه پوش شد

همزمان با فرار رسیدن ماه عزای حسینی و سالروز شهادت جانسوز امام حسین (ع) حماسه آفرین دشت کربلا و ۷۲ یار باوفایش، هیأت محبان اهل بیت (ع) زندان بوئین زهرا ، اماکن مختلف زندان را با کتیبه ها و پرچمهای مزین با نام شهدای کربلا سیاه پوش نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ با فرا رسیدن ایام عزاداری سرور سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) زندان بوئین زهرا جامه سیاه به تن کرده و مراسم عزاداریی در سوگ شهادت سومین امام در این زندان برگزار می گردد .

رئیس زندان بوئین زهرا ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت جانسوز امام حسین (ع) و ۷۲ یار با فایش به جمله معروف امام راحل که فرمودند این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگاه داشته است اشاره کرد و عنوان داشت:یکی از مصداقهای بارز که نشان دهنده محبت و ارادت به اهل بیت (ع) است. برپایی مراسم عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) و سیاه پوش نمودن و برپایی پرچمها و پارچه های عزا بوده و امیدواریم در این ایام حزن و اندوه به خود بیائیم و بهره کافی از عزاداری ها ببریم.

کیامینی همچنین خاطر نشان کرد: با برنامه ریزیهای انجام شده توسط واحد فرهنگی و تربیتی زندان، برنامه های ویژه ماه محرم و صفر  در چارچوب ضوابط و مقررات و طبق دستورالعمل ابلاغی از سوی سازمان انجام خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*