اخبار کوتاه

رییس اردوگاه کاردرمانی قزوین خبر داد:توسعه امکانات وتجهیزات ورزشی سربازان وظیفه

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از توسعه امکانات ورزشی سربازان وظیفه این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛علی بابائی در حاشیه دیدار با سربازان اردوگاه گفت: امکانات ورزشی سربازان وظیفه در رشته های مختلف افزایش می یابد.

وی افزود: اختصاص سالن فوتبال و استخر برای سربازان اردوگاه از جمله تلاشهایی است که با هماهنگی و پیگیری از اداره ورزش و جوانان شهرستان بویین زهرا در همین راستا انجام شد و هم اکنون  پرسنل وظیفه این مرکز در طی هفته از آن استفاده می نمایند.

بابائی با اشاره به اهمیت مقوله ورزش در زندان بویژه ورزش سربازان، گفت: با توجه به شرایط سنی سربازان وظیفه  و لزوم آمادگی جسمانی آنها در انجام ماموریتهای سازمانی، ایجاد امکانات ورزشی و رفاهی در دستور کار قرار دارد.

رییس اردوگاه ادامه داد: انجام خدمت مقدس سربازی در زندان در صورت غفلت میتواند آسیب هایی برای سربازان به همراه داشته باشد . لذا برای پیشگیری از این آسیب ها، حفظ آمادگی جسمانی، برگزاری رقابت های مختلف ورزشی و تشویق برگزیدگان از برنامه های مستمر در این مرکز خواهد بود.

بابائی اضافه کرد: کسب مقام نخست تیمی در المپیاد ورزشی سربازان وظیفه استان، توسط سربازان اردوگاه در مرداد ماه امسال، بیانگر میزان علاقمندی و استعداد آنان در امر ورزش است که جهت استمرار این موفقیت های ورزشی برنامه ریزی می گردد.

رییس اردوگاه کاردرمانی در این دیدار سربازان را به مشارکت حداکثری در ورزش و بهره مندی از همه امکانات ورزشی فرا خواند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*