اخبار کوتاه

رییس اردوگاه کاردرمانی استان قزوین :برنامه های تربیتی در تعامل با سایر سازمانهای فرهنگی توسعه می یابد

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از توسعه برنامه های فرهنگی خبر داد وگفت: برنامه های تربیتی در تعامل با سایر سازمانهای فرهنگی توسعه می یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛علی بابائی درحاشیه بازدید رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بویین زهرا اظهارداشت: برنامه های فرهنگی در تعامل با سایر سازمانهای فرهنگی، عقیدتی توسعه می یابد.

وی ادامه داد: تجهیز کتابخانه، تامین پوستر با مضامین دینی، بروشورها و کاتالوگهای آموزشی در این حوزه از جمله مواردی است که مقرر گردید در آینده نزدیک توسط سازمان تبلیغات این شهرستان تامین و به اردوگاه ارسال گردد.

رییس اردوگاه با اشاره به استقبال مددجویان از سخنرانی مدعوین در مناسبت های مختلف گفت: برگزاری مراسم مذهبی و دعوت سخنرانان در ارتقاء آگاهی آنها برای شناخت بزرگان دینی و راه و روش زندگی ایشان مثمر ثمر بوده و امیدواریم به همکاری سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بوئین زهرا برنامه های فرهنگی بویژه اقامه نماز جماعت بیش از پیش توسعه یابد.

دراین بازدید تأمین ائمه جماعات ،تجهیز کتابخانه و اجرای برنامه های مذهبی توسط سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بوئین زهرا مورد تفاهم طرفین قرار گرفت.  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*