اخبار کوتاه

ریس کل دادگستری استان قزوین: ناهنجاریهای اجتماعی نباید باعث انحراف افراد در جامعه گردد

رییس کل دادگستری استان قزوین اظهار داشت: ناهنجاریهای اجتماعی نباید نباید باعث انحراف افراد در جامعه گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ حجت الاسلام والمسلمین قدرتی در بازدید سرزده از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی در مددجویان گفت: اگرچه ممکن است انحرافات وناهنجاریهای اجتماعی در محیط پیرامون و یا خانواده باشد. لذا باید خویشتن را از گزند آلودگی و گرفتار شدن در دامن آن حفظ نمود.

رییس کل دادگستری استان با بیان حدیث النجاه من الصدق( نجات در راستی است) از مددجویان خواست: راستی و صداقت را پیشه اعمال و گفتار خود نمایند، چرا که موجب نزدیکی به خداوند و نجات راستین انسان می گردد.

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی استفاده از تجربه دیگران را بسیار مهم دانست و مددجویان را به تأمل و عبرت گیری از عواقب اعمال خلاف شرع و قانون دیگران فرا خواند و تشریح نمود: فرصت کوتاه عمر برای تجربه همه راهها و بازگشت مجدد کافی نیست و باید از همه لحظات در نزدیکی به مسیر حق و درستی استفاده کرد.

قدرتی همچنین در گفتگوی صمیمانه با مددجویان از مشکلات قضایی آنها  کسب اطلاع نمود و مواردی را جهت رسیدگی عاجل دستور داد.

وی در پایان به مددجویان اطمینان داد دستگاه قضا تمام تلاش خود را جهت آزادی مددجویان حائز شرایط می نماید و رسیدگی به پرونده قضایی تمامی مددجویان در زمینه عفو مشروط،تعلیق،پایان حبس،ادغام،پابند الکترونیکی و تخفیف مجازات مجددا در آینده نزدیک در دستور کار این دستگاه قرار خواهد گرفت.

مددجویان اردوگاه نماز جماعت مغرب و عشاء را به امامت حجت الاسلام قدرتی در حسینیه این مرکز بر پا نمودند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*