اخبار کوتاه

رئیس کل دادگستری استان قزوین:رهایی از زندان نفس ، شرط آزادی حقیقی انسانهاست

رئیس کل دادگستری استان قزوین اظهارداشت:رهایی از زندان نفس شرط آزادی حقیقی انسانهاست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین : حجت الاسلام والمسلمین نوراله قدرتی در بازدیداز  اردوگاه کاردرمانی آراسنج ودرجمع مددجویان گفت: غرور و تکبر و همچنین حرص و دنیا طلبی به عنوان منشا بسیاری از بلایا و گرفتاری هاست. ذات پاک انسانها بی شک پذیرای فضلیت های اخلاقی نظیر راستگویی و درست کرداری می باشد و باید بر این لوح پاک،نهال دوستی و عشق به پروردگار کاشته شود.

رئیس کل دادگستری استان قزوین از تغییر نگاه و رفتار مددجویان به عنوان ملاک و معیار اعطا تسهیلات قضایی به آنان یاد کرد و ابراز امیدواری نمود: اصلاح و بازگشت به زندگی سالم هدف اصلی مددجویان قرار گیرد.

ایشان همچنین از مهیا بودن بستر های لازم جهت کاهش جمعیت کیفری زندانها خبر داد وتصریح داشت:کمیته ای ویژه در همین راستا تشکیل و به این امور رسیدگی خواهد شد.

حجت الاسلام قدرتی در پایان با اشاره به ایام محرم،از اهل بیت(ع) خصوصا امام حسین (ع) به عنوان الگویی کامل در زندگی یاد کرد و تفکر و تامل در واقعه کربلا را به عنوان کلید حضور در کشتی عظیم نجات آن حضرت برشمرد .

شایان ذکر است رئیس کل دادگستری استان قزوین در ملاقات و دیدار سه ساعته خود با تک تک مددجویان ، به استماع مشکلات قضایی آنها پرداخت ونماز جماعت را درکنار آنها اقامه نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*